Formy płatności i dostawa.

Możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Numer rachunku bankowego dla przelewów tradycyjnych:
Odbiorca płatności: MM Sp. z o.o.
Numer rachunku: 91 1140 1010 0000 4308 3100 1001 
Bank: mBank S.A.
W opisie przelewu prosimy podać numer zamówienia.

Przelew elektroniczny lub karta kredytowa – najwygodniejsza i najszybsza forma płatności, realizowana przez operatora płatności elektronicznych PayU.

Formy dostawy

Dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską Inpost. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

Koszt dostawy

Całkowity koszt dostawy zamówienia poznasz po złożeniu zamówienia i wybraniu interesującej Ciebie formy dostawy i metody płatności – w podsumowaniu zobaczysz dokładną wartość do zapłaty.

Poniżej znajdziesz listę standardowych kosztów dostawy, wraz z szacunkowym czasem dostarczenia zamówienia.

Darmową dostawę otrzymujesz przy zamówieniu o wartości od 239,99 zł. 

Darmowa dostawa dla przesyłek o wadze do 20 kg realizowana jest do punktu odbioru lub paczkomatu. Dla przesyłek powyżej 20 kg realizowana jest przesyłką kurierską.

Sposób dostawy Opłata za przygotowanie i nadanie przesyłki Przybliżony czas dostarczenia

Kurier InPost

 

15,59

 

48 godzin

 

Paczkomaty InPost 24/7

14,99

48 godzin

 

 

Moja Miska