fbpx

Płatność i dostawa

Formy płatności

Możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Przelew elektroniczny lub karta kredytowa – najwygodniejsza i najszybsza forma płatności, realizowana przez operatora płatności elektronicznych Tpay.

Numer rachunku bankowego dla przelewów tradycyjnych:
Odbiorca płatności: Happy Pets Sp. z o.o.
Numer rachunku: 78 1600 1462 1879 1631 4000 0001
Bank: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
W opisie przelewu prosimy podać numer zamówienia.

Formy dostawy

Dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską InPost. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

Koszt dostawy

Całkowity koszt dostawy zamówienia poznasz po złożeniu zamówienia i wybraniu interesującej Ciebie formy dostawy i metody płatności – w podsumowaniu zobaczysz dokładną wartość do zapłaty.

Poniżej znajdziesz listę standardowych kosztów dostawy, wraz z szacunkowym czasem dostarczenia zamówienia.

Darmowa dostawa przy zamówieniu o wartości od 220 zł.

Uwaga! Z przyczyn od nas niezależnych, w okresie przedświątecznym czas dostarczenia przesyłki przez InPost może się wydłużyć.

Sposób dostawyOpłata za przygotowanie i nadanie przesyłkiPrzybliżony czas dostarczenia
Kurier InPost12,991-3 dni robocze
Paczkomaty InPost9,901-3 dni robocze