Karma dla westa

Pomożemy Ci stworzyć
spersonalizowaną karmę
dla Twojego psa

Karma dla westa

Pomożemy Ci stworzyć
spersonalizowaną karmę
dla Twojego psa

nie wiesz jaką karmę wybrać?

  • Przytłacza Cię niekończący się wybór karm na sklepowych półkach?

  • Masz już dość poszukiwania odpowiedniego produktu, podczas gdy każdy z producentów twierdzi, że to właśnie jego karma jest najlepsza?

  • Czujesz, że musisz mieć doktorat w zakresie żywienia zwierząt, aby zdrowo karmić swojego psa?

  • Chcesz, aby ktoś pomógł Ci w wyborze, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu dla swojego pupila?

We współpracy z dietetykami zwierzęcymi opracowaliśmy algorytm, który dobierze najlepszą recepturę karmy dopasowaną do potrzeb Twojego psa. Proste, prawda?

utwórz profil psa, aby spersonalizować karmę

zamów karmę

Jaka karma dla westa?

Jaką wybrać karmę dla west highland white terriera?

Psy rasy west highland white terrier mają skłonność do alergii, dlatego warto wybrać karmę z wysokiej jakości składników, aby nie narażać psa na nieprzyjemne dolegliwości. Karma dla westa powinna stanowić kompletny i zbilansowany posiłek, aby zapewnić psu wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dzięki temu zadbamy nie tylko o jego kondycję fizyczną, ale również stan skóry i sierści.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze karmy?

Sucha karma dla psów rasy west highland white terrier powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb zwierzęcia – przede wszystkim do wieku psa, jego aktywności czy wagi. Odpowiednio dobrana dzienna porcja karmy uchroni przed problemami zdrowotnymi wynikającymi z niedożywienia lub przekarmienia psa. Należy także odpowiednio dobrać rozmiar chrupka jeśli zdecydujemy się na suchą karmę. Karma powinna być lekkostrawna, by nie obciążała układu trawiennego psa.

West highland white terrier – opis rasy

Westy osiągają wysokość w kłębie ok. 28 cm i wagę ok. 7-10 kg. Ich głowa jest porośnięta gęstym włosem, kufa zwęża się do koniuszka nosa. Westy mają małe, spiczaste uszy i szeroko rozstawione, średniej wielkości oczy. Krótkie muskularne łapy porośnięte są sierścią. Wysoko osadzony, prosty ogon porośnięty jest twardą sierścią.

Charakter

Westy są pełne wigoru, odważne, wesołe, pewne siebie, ale również bardzo przyjacielskie. Psy te są mało agresywne.

Zdrowie

Westy podatne są na alergie pokarmowe i kontaktowe. U psów tej rasy mogą występować problemy z wątrobą.

Ruch

Psy rasy west highland white terrier są pełne energii i potrzebują ruchu. Do ich ulubionych aktywności należą zabawy z piłką. Dorosłemu psu należy zapewnić ok. godziny ruchu dziennie.

Pielęgnacja

Sierść westów wymaga pielęgnacji: regularnego wyczesywania, wycinania sierści spomiędzy opuszek łap, trynmowania co 2-3 miesiące (u dorosłych psów). Psa należy kąpać w miarę potrzeby używając odpowiedniego szamponu.

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Frytek i Kostek to dwa pełne energii westy. Każdy z nich ma swoją personalizowaną karmę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Moja Miska