Zespół Mojej Miski

Moja Miska powstała z naszej miłości do czworonogów. To ona zainspirowała nas do zrealizowania pomysłu na karmę, która jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego psa.  Nie poradzilibyśmy sobie jednak bez pomocy naszych nieocenionych psich doradców. Ich zdanie było dla nas najważniejsze. Poznajcie ich!

Wyobraź sobie, że jesteś w sklepie zoologicznym, a przed Tobą rozpościera się ogromny regał z półkami uginającymi się pod ciężarem różnego rodzaju karm dla zwierząt.

Nieco przytłoczony niekończącym się wyborem produktów o różnych wielkościach, smakach i kolorach opakowań szukasz pracownika sklepu, licząc na to, że jego porada pozwoli Ci wybrać ten najodpowiedniejszy dla Twojego pupila. Czasem też po prostu decydujesz się na zakup jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek.

Jesteśmy pewni, że doskonale znasz to uczucie…

Czy nie uważasz, że Twój najlepszy przyjaciel zasługuje na coś więcej i powinien dostawać karmę dopasowaną do jego potrzeb?

Postanowiliśmy się zmierzyć z tym problemem, w przekonaniu, że musi istnieć lepszy sposób,
by odpowiednio karmić naszych ukochanych czworonożnych podopiecznych.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu oraz wiedzy specjalistów ds. żywienia zwierząt domowych, opracowaliśmy innowacyjny algorytm, dzięki któremu możemy dostarczyć Ci karmę bogatą w składniki odżywcze i indywidualnie dobraną, a więc najlepiej dopasowaną do potrzeb i preferencji Twojego pupila.

Moja Miska wyznaje zasadę, że najlepszą karmą dla psa jest ta, która najbardziej odpowiada jego potrzebom.

Podobnie jak ludzie, tak i psy mają zróżnicowane wymagania, a zatem uniwersalne podejście do żywienia po prostu nie działa.

Opowiedz o Twoim Psie

Dzięki naszemu narzędziu do tworzenia profilu psa i informacjom, jakie nam o nim przekażesz, dopasujemy najlepszą recepturę karmy do indywidualnych potrzeb Twojego pupila.

Nasz algorytm wyliczy także zalecaną dzienną porcję spożycia. Przecież pies to nie tylko pies – Twój pupil jest członkiem rodziny,
który zasługuje na taką samą miłość, uwagę i troskę, jaką darzymy siebie nawzajem.

Moja Miska