Karma dla beagla

Pomożemy Ci stworzyć
spersonalizowaną karmę
dla Twojego psa

Karma dla beagla

Pomożemy Ci stworzyć
spersonalizowaną karmę
dla Twojego psa

nie wiesz jaką karmę wybrać?

  • Przytłacza Cię niekończący się wybór karm na sklepowych półkach?

  • Masz już dość poszukiwania odpowiedniego produktu, podczas gdy każdy z producentów twierdzi, że to właśnie jego karma jest najlepsza?

  • Czujesz, że musisz mieć doktorat w zakresie żywienia zwierząt, aby zdrowo karmić swojego psa?

  • Chcesz, aby ktoś pomógł Ci w wyborze, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu dla swojego pupila?

We współpracy z dietetykami zwierzęcymi opracowaliśmy algorytm, który dobierze najlepszą recepturę karmy dopasowaną do potrzeb Twojego psa. Proste, prawda?

utwórz profil psa, aby spersonalizować karmę

zamów karmę

Jaka karma dla beagla?

Karma dopasowana do aktywności

Psy rasy beagle są bardzo żywiołowe i energiczne, jednak mają również tendencję do tycia, dlatego karma powinna być dopasowana nie tylko do wieku czy preferencji żywieniowych, ale również do aktywności psa. Psy tej rasy są często łakomczuchami i połykają pokarm w całości, dlatego w ich przypadku dobrze sprawdzi się karma sucha, którą zwierzak będzie musiał pogryźć.

Na co zwrócić uwagę wybierając suchą karmę dla beagla?

Karma dla psa rasy beagle powinna być kompletna i zbilansowana, bez sztucznych dodatków, barwników i polepszaczy smaku, z wysokiej jakości białkiem zwierzęcym oraz kwasami Omega 3. Te ostatnie powinny znaleźć się zwłaszcza w karmie dla szczeniaka, ponieważ odgrywają ważną rolę we wzroście i rozwoju psa. Wybierając karmę dla beagla zwróćmy uwagę na zawartość włókna, które wspomoże oczyszczanie układu pokarmowego oraz zadba o prawidłową pracę jelit. Karma dla beagla powinna być również lekkostrawna – psy tej rasy mają dość delikatne żołądki.

Beagle – opis rasy

Psy rasy beagle osiągają wysokość w kłębie od 33 do 40 cm i wagę od 12 do 18 kg. Należą do psów gończych. Mimo dość krótkich nóg beagle to psy silne, szybkie i wytrzymałe. Psy tej rasy mają długie, nisko osadzone uszy o lekko zaokrąglonym kształcie i duże ciemnobrązowe bądź orzechowe oczy. Beagle to psy o silnym instynkcie myśliwskim. Beagle mają krótką, przylegającą i gęstą sierść.

Charakter

Psy rasy beagle są inteligentne, pełne energii, trochę zawadiackie, ale jednocześnie odważne i zrównoważone. Mocno przywiązują się do właściciela.

Zdrowie

Główną przypadłością tej rasy jest tzw. wiśniowe oko, a więc wypadanie gruczołu trzeciej powieki. Zdarzają się również problemy alergiczne, padaczka oraz kłopoty z uszami.

Ruch

Psy rasy beagle uwielbiają się bawić, są energiczne i żywiołowe. Zabawy węchowe, długie spacery czy agility to coś dla nich.

Pielęgnacja

Sierść beagla jest łatwa w pielęgnacji. Wystarczy go wyczesać raz w tygodniu. Szczególną uwagę należy jednak zwrócić na pielęgnację uszu.

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Basia to mieszaniec w typie beagla z alergią na kurczaka. Od kiedy je spersonalizowaną karmę Moja Miska jej wszystkie problemy wreszcie się skończyły!

Moja Miska