Choco - CEO

Mózg całej operacji – to ta dumna psia mordka stoi za wszystkimi najważniejszymi decyzjami i ideą całego projektu! Jego wyrafinowane kubki smakowe decydują, jakie psie przysmaki wpadną do miski Twojego pupila!

Granat - Project Manager

Prawa łapa Choco – koordynuje, planuje strategię, rozważa każdy możliwy scenariusz, aby zawczasu wykluczyć wszelkie potencjalne komplikacje. Imię zobowiązuje – charakter ma wybuchowy, wszędzie go pełno!

Luna - Marketing

Ta piękna dama odpowiada za formę naszych produktów. Dba, żeby każdy najdrobniejszy szczegół karmy, która do Ciebie trafia, był dopracowany w 150 procentach. Nie jest łatwo sprostać jej wymaganiom!

Django - Customer Service

Ten uśmiechnięty przystojniak pilnuje, aby odpowiedziano na każde zadane przez Ciebie pytanie i jak najszybciej rozwiązano każdy pojawiający się problem. To właściwe cztery łapy na właściwym miejscu!

Bazyl - Logistyka

Przechowuje, pakuje, wysyła. Dzięki niemu ostatni etap, czyli wysyłka karmy do Twojego pupila, przebiega błyskawicznie! A w razie jakichkolwiek problemów, wkracza do akcji i błyskawicznie znajduje rozwiązanie!

Belka - Płatności

Dba aby nie pojawiały się żadne problemy z płatnościami i zamówienie dla Twojego pieska mogło zostać zrealizowane jak najszybciej!

Kajtek - Programista

I na sam koniec rdzeń Mojej Miski! Autor naszej strony internetowej i współautor algorytmu, dzięki któremu do miski Twojego psa trafia karma dopasowana indywidualnie do jego potrzeb. Rozwiąże każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem!

Moja Miska