Choco - CEO

Mózg całej operacji – to ta dumna psia mordka stoi za wszystkimi najważniejszymi decyzjami i ideą całego projektu! Jego wyrafinowane kubki smakowe decydują, jakie psie przysmaki wpadną do miski Twojego pupila!

Granat - Project Manager

Prawa łapa Choco – koordynuje, planuje strategię, rozważa każdy możliwy scenariusz, aby zawczasu wykluczyć wszelkie potencjalne komplikacje. Imię zobowiązuje – charakter ma wybuchowy, wszędzie go pełno!

Luna - Marketing

Ta piękna dama odpowiada za formę naszych produktów. Dba, żeby każdy najdrobniejszy szczegół karmy, która do Ciebie trafia, był dopracowany w 150 procentach. Nie jest łatwo sprostać jej wymaganiom!

Django - Customer Service

Ten uśmiechnięty przystojniak pilnuje, aby odpowiedziano na każde zadane przez Ciebie pytanie i jak najszybciej rozwiązano każdy pojawiający się problem. To właściwe cztery łapy na właściwym miejscu!

Bazyl - Logistyka

Przechowuje, pakuje, wysyła. Dzięki niemu ostatni etap, czyli wysyłka karmy do Twojego pupila, przebiega błyskawicznie! A w razie jakichkolwiek problemów, wkracza do akcji i błyskawicznie znajduje rozwiązanie!

Belka - Płatności

Dba aby nie pojawiały się żadne problemy z płatnościami i zamówienie dla Twojego pieska mogło zostać zrealizowane jak najszybciej!

Kajtek - Programista

I na sam koniec rdzeń Mojej Miski! Autor naszej strony internetowej i współautor algorytmu, dzięki któremu do miski Twojego psa trafia karma dopasowana indywidualnie do jego potrzeb. Rozwiąże każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!