Zakazane produkty dla psa – czyli czego pies nie może jeść i dlaczego?

Za każdym razem gdy gotujemy roznoszące się zapachy pozytywnie działają nie tylko na nas, ale również na naszych czworonożnych podopiecznych. Pyszna atmosfera pichcenia powoduje, że pieski nie odstępują nas na krok, węszą, merdają ogonem, a ślinka sama im cieknie. I jak tu nie ulec takiemu urokowi!

Jednak w naszym jadłospisie są produkty, które dla naszych psów stanowią duże zagrożenie i podane nawet w małych ilościach, mogą doprowadzić do sporych kłopotów zdrowotnych. Nie wszyscy jednak wiedzą, które produkty są zakazane. Poniżej przedstawiamy listę 24 takich produktów.

zakazane produkty dla psa

To tylko 24 zakazane produkty dla psa. Tak naprawdę to ich lista jest o wiele dłuższa, ale teraz przynajmniej macie podstawowe wiadomości.

Jeśli jednak zdarzy się, że Twój pies zje coś czego nie powinien – NIE ZWLEKAJ z wizytą u lekarza weterynarii.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój pies dostaje właściwie dopasowaną karmę, zapraszamy do założenia profilu psa na stronie mojamiska.pl

Tam, po podaniu kilku informacji otrzymacie propozycję karmy dopasowanej do jego potrzeb. Karmy Moja Miska stanowią kompletny i zbilansowany posiłek bogaty we wszystkie niezbędne witaminy i minerały potrzebne psu na określonym etapie jego życia. Przekonajcie się sami!

 

Moja Miska