Jak przestawić psa na suchą karmę?

Nie mieszaj karm

Po prostu zacznij podawać psu nową karmę. Nie mieszaj jej z posiłkami, które podawałeś pupilowi do tej pory – bez względu na to, czy była to karma sucha, mokra, stołowe resztki czy jedzenie przygotowywane w domu. Moja Miska dobrana indywidualnie dla Twojego psa to karma wysokiej jakości. Jest bezpieczna dla jego zdrowia, ponieważ powstała ze składników jakości żywności dla ludzi, pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

Posiłek dwa razy dziennie

Zaoferuj psu zalecaną ilość pokarmu dwa razy dziennie i daj mu godzinę na posiłek. Jeśli z jakichś powodów go zignoruje, spróbuj jeszcze raz tego samego dnia. Pies może zechcieć „przeczekać” próbę zmiany jedzenia. Nie stanie się nic złego, jeśli nie będzie jadł przez cały dzień czy nawet dwa. Gdy wystarczająco zgłodnieje, schrupie karmę ze smakiem. Przecież żaden zdrowy pies nie pozwoli sobie na głodowanie. Pamiętaj, że zmiana nawyków żywieniowych Twojego psa wymaga konsekwencji opiekuna i wszystkich członków rodziny.

Składniki najwyższej jakości

Moja Miska dba o to, by każda paczka karmy zawierała składniki tylko najwyższej jakości. Surowe produkty dostarczane do naszej fabryki pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy muszą przestrzegać restrykcyjnych norm. Dzięki temu gwarantujemy, że nasza karma jest bezpieczna dla Twojego psiaka.

Moja Miska