Staranna selekcja

Znamy dokładnie źródło pochodzenia składników wykorzystywanych do produkcji karmy Moja Miska. Surowe produkty dostarczane do naszej fabryki pochodzą od sprawdzonych lokalnych dostawców, którzy muszą przestrzegać restrykcyjnych norm jakościowych, a także podlegają regularnym kontrolom.

Świeże jest najlepsze

Technologia stosowana przy produkcji karmy pozwala na przetwarzanie świeżych składników – mięsa, ryb, warzyw, owoców i ziół. Wszystkie są delikatnie gotowane w temperaturze od 85 do 105 stopni C w celu zachowania składników pokarmowych oraz zapewnienia smakowitości i lekkostrawności. Innowacyjny proces suszenia karmy oraz późniejszego powlekania każdego z krokietów naturalnymi olejami i tłuszczami, pozyskanymi wcześniej ze świeżych produktów, pozwala zachować naturalny smak i aromat każdego chrupka.

Czy wiesz, że...

Świeże mięso jest bardziej strawne (aż do 98%) w porównaniu do karmy powstałej z przetworzonych odpadów poubojowych. Świeża żywność i naturalne składniki są smaczniejsze i łatwiej przyswajalne przez organizm czworonoga.

Skrupulatna analiza

Wielkość, kształt, kolor i gęstość karmy podlegają restrykcyjnym kontrolom. Innowacyjna metoda analizy naszych produktów zapewnia bezpieczeństwo składników pokarmowych. Opakowania karmy zostały poddane surowym testom bezpieczeństwa i kontroli jakości.

Moja Miska